sobota, 27 sierpnia 2011

Łapiemy słońce


Cisza u mnie, bo czasu jakoś mam mało na dzierganie. Wieczorami robię dla Lenki getry i....coś dodatkowe, a raczej getry będą dodatkiem do tego czegoś:) Kupiłam więcej włóczki i nie mogłam się oprzeć. Póki co dzierga się pomiędzy ostatnimi /nielicznymi zresztą/ promieniami wakacyjnego słońca. Bo właśnie na łapaniu słońca spędzamy czas.....

środa, 17 sierpnia 2011

Candy u LacrimyNasza blogowa koleżanka Lacrima ogłosiła Candy:) Do zdobycia jest piękna chusta. Zapisałam się oczywiście z nadzieją, że tym razem mi sie uda, bo od dawna marzę o takiej chuście.

czwartek, 4 sierpnia 2011

Czapa dla Madzikowej Lenki

Zrobiłam czapkę dla uroczej dziewczynki - Lenki:). Pozwoliłam sobie "pożyczyć" zdjęcia z bloga jej mamy, bo w domu jakoś nie zdążyłam czapki sfotografować, za to zdjęcia na modelce mają wiekszy urok:)
Pierwotnie Lenka miała dostać czapę w ciut innym odcieniu, ale przesyłkę po prostu gdzieś "wcięło" /ślubny puścił zwykłym listem, bo po co poleconym?/, ale w tej też Lence jest ładnie:)

*******************************************************************************************
Serdecznie witam wszystkich obserwatorów i komentujących. Bardzo cieszy mnie, że zostałam "namierzona" przez niektóre kobietki, które zagladały wczesniej, ciesza mnie równiez nowe osoby, które z chęcia poznam:)