piątek, 29 listopada 2013

Candy opóźnione

Przepraszam, ale wyniki Candy muszę przesunąć w czasie, może tydzień chociaż, nie potrafię tym się zająć, we wtorek w wypadku samochodowym straciłam bliską osobę, bardzo bliską- moją Przyjaciółkę, matkę mojego chrześniaka, żonę naszego Przyjaciela....
Czas się dla nas zatrzymał i już nic nie będzie takie jak kiedyś......


poniedziałek, 25 listopada 2013

Sweterki, ocieplacze na kubki i expresowe MINI CANDY

Namiętnie produkuję ocieplacze na kubeczki, mam już ich kilka, a będzie ich jeszcze więcej. Wykorzystuję włóczki akrylowe, bo one fajnie się naddają i w robótce dają uniwersalny rozmiar pasujący na różne kubki, a do tego fajnie trzymają ciepło herbatki czy kawki. Początkowo miałam robic szydełkiem, ale że teraz szalenie modne są różnego rodzaju warkoczowe wzorki na drutach, postanowiłam, że moje sweterki będą właśnie robione na drutach. Te dzisiejsze bardzo mi się spodobały - nieskromne to, ale taki jest fakt :D.
Niestety zdjęcia ich urody nie oddają, bo robione przy sztucznym świetle, na wysokim iso. Marzę o jasnym obiektywie, wtedy problem braku słońca nie byłby problemem, ale to dopiero w styczniu, może w lutym..., a póki co muszę katować Was takimi nijakimi zdjęciami.
Tak, teraz zasypię Was ocieplaczami na kubeczki :)

A dla moich kochanych czytekników mam niespodziankę, jeden taki ocieplacz rozlosuję pośród osób, które zostawią komentarz pod dziesiejszym postem :) Takie małe CANDY dla WAS. Losowanie w niedzielę, zaliczę komentarze pozostawione do soboty, równo do północy :)
Zapraszam do zabawy

środa, 13 listopada 2013

350 szalików, chusta i podkładki

Postanowiłam dołączyć się do akcji Caritasu i wydziergać szaliczek dla potrzebujących. I nie tylko szaliczek, bo na pierwszy rzut poszła biała chusta wydziergana z moheru. Szaliczek dzierga się obecnie, a wszystko razem pójdzie pocztą i mam nadzieję, że w okresie świątecznym da odrobinę przyjemności komuś potrzebującemu.
A tu macie namiary na całą akcje, może ktos jeszcze będzie chciał dołączyć?
I kolejne podkładeczki :)

A ja powoli szykuję kolejne prezenty, dla Was też się coś robi :) Bądźcie czujni, bo nadchodzi małe Candy :)