środa, 26 listopada 2014

Kocyk dla dziewczynki

Na specjalne zamówienie, dla Filipkowej koleżanki, która na dniach opuści cieplutki brzuszek mamy i zawita na świecie, powstał kocyk. Kocyk jest dość duży, ma przydać się zarówno do wózka jak i do łóżeczka, a także do najnormalniejszego otulania. Kolory to biel, szarość i amarant - wybierałam sama, dostałam wolną rękę. Dlaczego takie? Bo chciałam, żeby podkreślały płeć dziecka, a jednocześnie nie słodziły, nie lubię typowego różu /choć dzieciom w nim bardzo ładnie/ stąd amarant - niby jakiś krewny różu, ale nie słodki:)
Mam nadzieję, że przypadnie do gustu młodej mamie:

poniedziałek, 24 listopada 2014

Nadal bombki

U mnie nadal królują bombki, tym razem powstała kolekcja w bieli ze srebrną nitką - osobiście właśnie tę wersję lubię najbardziej, chociaż dla siebie robię i tak odrobine inne - wkrótce się nimi pochwalę. a tymczasem białe bombki:


piątek, 21 listopada 2014

Śnieżynki do kompletu

Śnieżynki w kolorze starego złota - powstały jako część dużego zamówienia i mam nadzieję, że będą cieszyły oko nowej właścicielki.
A w przygotowaniu srebrny bieżnik, kudłate śnieżynki i białe bombki - czekam aż wszystko wyschnie i będę mogła się chwalić.
środa, 5 listopada 2014

Bombki szydełkowe

12 bombek - tyle sztuk miałam zrobić i tyle zrobiłam. Jeden kolor - stare złoto - i różne wzory i wielkości. Nie ukrywam, że bolały mnie palce, bo robiłam pod presją czasu - miałam na całe zamówienie niecałe dwa tygodnie. wyrobiłam się, zrobiłam 12 bombek,  6 aniołków, 6 gwiazdek, 2 wielkie anioły na okno, 2 wielkie dzwony i 6 dzwoneczków :)
Małe aniołki już pokazywałam, dziś chwalę się bombkami, robiłam zeszłoroczne wzory i nowe, ale pokazuję tylko nowe, bo po co się dublować ?