Nitką i szydełkiem
Strony
Strona główna
Zabawy z fotografią
środa, 17 sierpnia 2011
Candy u Lacrimy
Nasza blogowa koleżanka
Lacrima
ogłosiła Candy:) Do zdobycia jest piękna chusta. Zapisałam się oczywiście z nadzieją, że tym razem mi sie uda, bo od dawna marzę o takiej chuście.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Popularne posty
Cukierkowo pastelowe podkładki
PROMOCYJNE CANDY - ZAPRASZAM
Świeca, kokosanki i zima
Kolejny koszyczek
Śnieżynki i bombkowa ozdoba okna
Boże Narodzenie cz. 3 -paputki Mikołajki
CANDY JAJKOWE Z ELEMENTAMI FACEBOOKA:)
Rudzielec
Zazdroska
Powitanie wiosny i poszukiwania wzoru podkładek
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)