poniedziałek, 5 listopada 2012

TOTALNA WYPRZEDAŻ

Tym razem nie o rękodziele będzie mowa, ale o rzeczach dla dziecka. Robię razem ze szwagierką wyprzedaż ubranek dziecięcych po jej synku, a także po moich chłopakach. Wystawiamy na allegro i tablicy to, co nam nie jest potrzebne, a komuś jeszcze może się przydać. Chciałam zachęcić zaglądających tutaj do zerkania na Moje Allegro - zakładka pojawiła się w linkach - myslę, że jest widoczna z Waszej prawej strony:).
Ubranka, które wystawiamy są po jednym dziecku, głównie firmówki, zakupione w Niemczech/tam mieszka szwagierka/ niezniszczone. Będzie mnóstwo bluzeczek, spodenek, rajstopki, odzież typowo zimowa i typowo wiosenna, są także zestawy letnie, ale te będą wystawione później. Jest masa bucików /głównie NIKE, skórkowych, dobrej jakości/, kombinezony zimowe, a także wyprawka dla noworodka włącznie z pościelą do łóżeczka. Pojawi się też fotelik do samochodu /bezwypadkowy - od 9do 35kg/, stolik z krzesełkami dla dzieci. lampki IKEA i wiele innych. Jak to mówią "reklama dźwignią handlu", więc się reklamuję :) A to kilka zdjęć dla zachęty:


Zdjęcie z netu, w ogłoszeniu będzie oryginalne

To tylko część tego, co będzie do kupienia, na aukcjach będzie pojawiać się stopniowo coraz więcej rzeczy. Ktoś, kto ma malucha może upolować fajne ubranka :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)